INFORMACJE

LOKALIZACJA

Domek letniskowy zlokalizowany jest nad jeziorem Zdróżno na szlaku Krutyni, które ma połączenie z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi. Osada Połom położona jest na skraju Puszczy Piskiej, w odległości 3 km od Spychowa, gdzie znajdują się min. obiekty gastronomiczne, park linowy.

W odległości około 20 km położone są miasta: Mrągowo, Szczytno, Ruciane-Nida, Pisz. Domek letniskowy wykonany jest w całości z drewna; na parterze living -room z kominkiem, taras z widokiem na jezioro Zdróżno, łazienka z prysznicem i WC, kuchnia z pełnym wyposażeniem -kompletem naczyń stołowych, sztućców -wszystko to, co potrzebne do przygotowania i przechowywania posiłków. Na piętrze dwie sypialnie z kompletem pościeli i ręczników. Łącznie w całym domku zakwaterowanie do 5 osób. Jest możliwość zabrania za sobą swoich ulubieńców – kotka lub pieska. Na zimne dni domek posiada centralne ogrzewanie funkcjonujące przy paleniu w kominku.

Pod domkiem znajduje się garaż, pełniący również funkcję gospodarczą.

Jezioro objęte jest strefą ciszy. Jest to idealne miejsce do wędkowania, zbioru jagód, grzybów oraz wędrówek pieszych, wycieczek rowerowych po Puszczy Piskiej i spływów kajakowych szlakiem Krutyni. Wyżywienie we własnym zakresie, względnie w obiektach gastronomicznych w Spychowie. Wynajęty domek wraz ze wszystkimi pomieszczeniami, całym ogrodzonym terenem, garażem, wyposażeniem, sprzętem pływającym, drewnem do kominka i na ognisko jest do wyłącznej dyspozycji gości.

WYPOSAŻENIE

Na wyposażeniu domku jest: 2 rowery do jazdy na wyprawy po najbliższej okolicy. Na działce znajduje się miejsce wypoczynku -zadaszenie z ławą, siedzeniami, grill, miejsce na ognisko. Teren o powierzchni 1 600 m2 jest w całości ogrodzony, zadrzewiony, zagospodarowany trawnikiem, przyległy do linii brzegowej jeziora z pomostem dla sprzętu pływającego. Za dodatkową opłatą do korzystania posiadamy łódź wiosłową oraz kajak 2-osobowy

W CENIE:

Odpłatność za cały obiekt  stanowi jedną uzgodnioną cenę za jedną dobę.

nie naliczamy opłat za:

–  zwierzęta
– opłat parkingowych
– opłat za dodatkowe osoby
– opłat za korzystanie z rowerów

dodatkowe opłaty za:

– opłata za korzystanie z kajaku
– opłata za korzystanie z łodzi
– opłat za wykorzystane drewno

DOBA WYNAJMU

Doba wynajmu domku rozpoczyna się o godzinie 13:00 a kończy o godzinie 9:00.

Istnieje możliwość przedłużenia doby jeżeli nie koliduje to z kolejną rezerwacją.